המותגים שלנו

Ankai
Anhui Ankai Automobile Co., Ltd

חברת ייצור האוטובוסים ורכבי תחבורה ציבורית מהמובילות בסין, בבעלות ממשלתית סינית, אשר הוקמה במהלך שנות ה-60 של המאה ה-20, ובמשך שנים ייצרה בסין אוטובוסים של המותג הגרמני Setra. החל משנת 1997 נסחרת בבורסה בשנז'ן. Ankai הייתה לחברה הראשונה בסין לייצר אוטובוסים חשמליים לשימוש מסחרי, כשהחלה לעשות כן עוד בשנת 2005. במהלך אולימפיאדת 2008 נבחרו האוטובוסים החשמליים של החברה לשימוש במתקני האולימפיאדה. כיום מייצרת כ-30,000 אוטובוסים בשנה לשוק הסיני המקומי ולשוק הבינלאומי.
ל- ANKAI מגוון כלי תחבורה ציבוריים חשמליים, החל מאוטובוסים עירוניים ותיירותיים עובר דרך אוטובוסים מפרקיים להסעת המונים, אוטובוס קומותיים (DDB) ואף רכבים מסחריים ומיניבוסים.

JAC
Anhui Jianghuai Automobile Group Corp. Ltd.

הוקמה באמצע שנות ה-60 והונפקה בבורסה בשנחאי בשנת 2001, JAC היא מעשרת יצרניות הרכב המובילות בסין בעלת כושר ייצור של למעלה מ- 1,000,000 מכוניות בשנה.
JAC מייצרת מכוניות נוסעים, משאיות ורכב כבד וכן נותנת שירותי ייצור לרכבים חדשניים דוגמת NIO. לחברה מרכז פיתוח עצמאי אשר פועל לפיתוחם של רכבים חשמליים, תוך מתן דגש על טכנולוגיות מתקדמות ועל הגדלת טווח הנסיעה. לאחרונה הגדיל קונצרן פולקסוואגן את אחזקותיו בחטיבת רכבי החשמל של JAC ל-75% בעסקה של מיליארדי יורו. לחברה מגוון דגמי רכבים חשמליים (EV), ביניהם רכבים קומפקטיים, משפחתיים, סדאן, טנדרים, משאיות, מלגזות, רכבי צמ"ה ועוד.

SSE Sun Surpass Energy

חברתנו משמשת כנציגה הרשמית והבלעדית של SSE בישראל. מאז שנות ה-90 של המאה הקודמת מחויבת SSE לתכנון וייצור של מערכות אנרגיה אקולוגיות, חכמות, מבוססות מקורות רבים, מערכות אופטימיזציה לאיכות, אחסון אנרגיה ופתרונות היברידיים. SSE השקיעה מאות מיליוני דולרים להקמתו של מערך מתקנים מודרני בכ- 40 אתרים הפרושים ברחבי סין, לרבות מרכזי מחקר ופיתוח חדשניים, קווי ייצור ואתרי בדיקות. כמי שמשמשת ספק מוביל בתעשיית הכוח והאנרגיה, SSE פיתחה באופן פעיל את השוק הבינלאומי והקימה רשת שירות גלובלית בלמעלה מ- 40 מדינות ואזורים. באמצעות ניסיונה ומומחיותה של SSE, היא פועלת לספק ללקוחותיה בעולם עתיד אנרגטי נקי ויעיל. בין הפרויקטים המרכזיים אשר בוצעו על ידי SSE ניתן למנות את חשמול שדה התעופה Daxing החדש בבייג'ין, הקמת מתקני אגירת אנרגיה חלופית וטעינת חניוני אוטובוסים בסקנדינביה, מערכי טעינה סולאריים לרכבים חשמליים במספר אתרים בסין ובעולם ועוד.

LEVC

LONDON EV COMPANY LIMITED – החברה הלונדונית אשר משנת 1908 מתכננת ובונה את המוניות לונדון האיקוניות ואשר חרטה על דגלה להוביל את מהפכת הרכב החשמלי.

LEVC, אשר הציגה לאחרונה את דגמי ה- TX וה- VN המהפכניים, הביאה את בשורת הרכב החשמלי לתחום המוניות והרכב החשמלי, ובכך קראה תיגר על מוסכמות עולמות הרכב.

החברה נמצאת בשלבי מו"מ מתקדמים עם יצרני רכב חשמלי נוספים בסין, לרבות רכבי יוקרה, רכבים דו גלגליים, רכבים מסחריים, משאיות, רכבי שירות, כלי צמ"ה ועוד, וצפויה בעתיד לשמש כיבואנית הרשמית של חלק מיצרנים נוספים אלו.